آموزش های وردپرسآموزش وردپرسمعرفی محصولاتمیزبان فا

تنها سرور مجازی ابری روی سرور های نسل ۱۰ HP در کشور

در حال حاضر آخرین و جدیدترین سرورها یعنی نسل ۱۰ اچ پی روی خط تولید قرار دارند شرکت میزبان فا نیز برای اولین بار دست به اقدامی بی سابقه در ایران زده است. میزبان فا سرویس های سرور ابری ایرانی خود را روی سرورهای جی ۱۰ که از آخرین تکنولوژی سخت افزاری روز دنیا بهره میبرند ارائه کرده است. این سرورها برای اولین بار در ایران عرضه می شوند و برهمین اساس می توانیم طبق استاندارد کشورهای جهان اول میزبانی را تجربه کنیم.

پیشنهاد می شود تمامی ۱۴ ویژگی سرورهای ابری ایران میزبان فا را مشاهده کنید قطعا شگفت زده خواهید شد! 😍 شرکت میزبان فا تصمیم گرفته برای اولین بار در ایران سرویس های سرور ابری خود را روی ابر سرور های جی ۱۰ اچ پی ارائه کند. به این صورت میزبانی بر بستر آخرین تکنولوژی های روز دنیا را تجربه خواهید کرد.

ویژگی های سرور ابری مجازی میزبان فا ویدیویی

سرور مجازی ابری میزبان فا  بر بستر  سرور های نسل ۱۰ اچ پی

همانطور که گفته شد اولین سرور مجازی ایران روی سرورهای نو و آکبند HPE توسط میزبان فا ارائه شده است. در میزبان فا از این سرورها برای ارائه سرویس های سرور مجازی ابری بهره گرفته می شود که می توانید گزارش ویدیویی آن را نیز مشاهده نمایید. سرورهای نسل ۱۰ اچ پی آخرین تکنولوژی روز دنیا هستند و بهترین نسل از سخت افزارها همچون پردازنده های نسل آخر و رم های DDR4 روی این سری از سرورها قابل پیاده سازی می باشند و این یعنی کنار هم قرار گرفتن آخرین سخت افزارهای روز دنیا که در نهایت منجر به ارائه بهترین عملکرد ممکن خواهد شد.

سرورهای نسل 10 اچ پی میزبان فا

اغلب شرکت های هاستینگ به منظور کاهش هزینه های ناشی از میزبانی وب از سرورهای اجاره ای، استوک و حتی دست دوم استفاده می کنند و همین امر عملکرد و کارایی را تحت الشعاع قرار خواهد داد. برخی از مجموعه های هاستینگ نیز از تعویض سخت افزارها و بروز بودن همگام با تکنولوژی های دنیا غفلت می ورزند و همچنان میزبان سایت های کاربران خود بربستر سخت افزارهای کهنه و مستهلک هستند. اما میزبان فا در سال ۱۴۰۱ یک گام روبه جلو برداشت و توانست آخر نسل سرورهای hp تحت عنوان سرورهای نسل ۱۰ را برای ارائه سرورهای ابری مجازی تهیه و رونمایی کند. این سرورها آخرین نسل از سرورهای HP روی خط تولید در دنیا هستند. از جمله ویژگی های سرورهای نسل ۱۰ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ظرفیت بالا
  • انعطاف پذیری و کارایی بالا
  • بهبود در مصرف انرژی و جلوگیری از اتلاف هزینه ها
  • طراحی یکپارچه و هوشمند (چینش هوشمندانه سخت افزاها و قطعات)
  • عملکرد بهتر نسبت به سرورهای نسل قبل (با توجه به سخت افزارهای قابل پیاده سازی روی این نوع سرور)
  • و…

سرورهای نسل 10 اچ پی میزبان فا

ارائه سرورهای ابری میزبان فا بر بستر جدیدترین تکنولوژی روز دنیا یعنی میزبانی همگام با استاندارهای کشورهای جهان اول…

خرید سرور مجازی ایران

نوشته تنها سرور مجازی ابری روی سرور های نسل ۱۰ HP در کشور اولین بار در پایگاه دانش میزبان‌فا پدیدار شد.

بازدیدها: ۰

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا